Wyślij wiadomość
Dom

Cangzhou Best Machinery Co., Ltd profil firmy

profil firmy

Cangzhou Best Machinery Co., Ltdzałożona w 2015 roku, z wielką mocą w produkcji i technikach, jesteśmy wiodącym producentem maszyn do formowania rolkowego w północnych Chinach.

Chiny Cangzhou Best Machinery Co., Ltd profil firmy 0

Naszymi głównymi produktami są DOSTOSOWANE MASZYNY DO FORMOWANIA ROLEK, ponieważ klienci będą używać maszyn do formowania rolek zamiast giętarek lub pras, aby zaoszczędzić siłę roboczą i poprawić produkcję, naszymi stałymi produktami są maszyna do formowania rolek dachowych, maszyna do formowania rolek dachówek, CZ formowanie rolek maszyna, maszyna do formowania rolek podłóg, maszyna do formowania rolek poręczy autostradowych, maszyna do formowania rolek korytek kablowych, maszyna do formowania rolek kołków i torów, maszyna do formowania rolek drzwi, cięcie wzdłużne i cięcie na długość, maszyna do płyt warstwowych i tak dalej.

Posiadamy zaawansowany sprzęt produkcyjny, a nasi inżynierowie i technicy mają duże doświadczenie w projektowaniu, opracowywaniu i produkcji maszyn.Zwracają baczną uwagę i nadążają za rozwijającym się trendem technologicznym oraz wykorzystują nowe technologie w produkcji maszyn, aby zachować ich konkurencyjność.Nasze produkty charakteryzują się wysoką wydajnością, dużą elastycznością i niskimi kosztami.

Chiny Cangzhou Best Machinery Co., Ltd profil firmy 1

„Klienci są pierwsi, sukces bierze się z rozwoju” to nasza zasada.Pamiętamy o tym podczas całego procesu od projektowania i rozwoju produktu po obsługę posprzedażową.Zaprojektujemy i wyprodukujemy maszyny ściśle według Twoich wymagań.

Dzięki dobrej sieci obsługi posprzedażowej możemy zapewnić wsparcie obejmujące cały proces zakupu, dzięki czemu uzyskasz doskonałe maszyny.Rozwiążemy wszystkie problemy, które napotkasz podczas korzystania z maszyn i zapewnimy odpowiednie usługi.

Nasze maszyny zostały sprzedaneAmeryka północna, jak USA, Kanada,Ameryka Południowa, Nikaragua, Peru, Brazylia, Boliwia, Urugwaj, Argentyna,Europa, jak Grecja,Bliski Wschód, jak Arabia Saudyjska, Dubaj, Iran, Irak,Afryka,Egipt, Ghana, Nigeria, Etiopia,
Malawi, Kenia, Tanzania, Zambia, Zimbabwe, RPA,Australia,Nowa Kalidonia,Azja,Indie, Tajlandia, Filipiny, Indonezja, Papua Nowa Gwinea, Bangladesz, Pakistan, Turkmenistan,Malezja, Wietnam, Mongolia, pomagając nam wejść na rynek międzynarodowy.

Chiny Cangzhou Best Machinery Co., Ltd profil firmy 2

Doskonała obsługa i zaawansowana technologia pomogą Ci stworzyć świetlaną przyszłość.

Aby zapewnić jakość maszyny, zastosowaliśmy certyfikat CE i certyfikat SGS i tak dalej.

 

Chiny Cangzhou Best Machinery Co., Ltd profil firmy 3

 

Nasza maszyna do rolowania eksportowana na cały świat i zdobywająca dobrą reputację, klienci dają dobre opinie, myzostały wyeksportowane do ponad 120 krajów i regionów na świecie, w tym: Niemcy, Japonia, Włochy, Rosja, Japonia, Korea Południowa, Turcja, Brazylia, Indie, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Arabia Saudyjska i inne kraje, produkty podlegają na wielkie powitanie i chwałę.INDIE, AFRYKA, AMERYKA POŁUDNIOWA.

Chiny Cangzhou Best Machinery Co., Ltd profil firmy 4

BĘDZIEMY TWÓJ NAJLEPSZY DOSTAWCA W CHINACH, ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NAMI.

 

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Shanghai Aofa Machinery to nasza pierwsza fabryka założona w 2005 roku. Od 2015 roku powstała druga fabryka Cangzhou BEST Machinery Co., Ltd. Nasz inżynier projektant pochodzi z Szanghaju, zajmuje się maszyną do formowania rolkowego od około 20 lat.Posiadamy tokarkę CNC, frezarkę, wiertarkę i dom malarski i tak dalej.Stey by step jesteśmy profesjonalną wszelkiego rodzaju maszyną do formowania rolek i wyeksportowaliśmy ponad 80 kurierów.

 

Posiadamy własną maszynę do przetwarzania, dzięki czemu możemy kontrolować jakość maszyny i czas dostawy.

 

Chiny Cangzhou Best Machinery Co., Ltd profil firmy 0

Cangzhou Best Machinery Co., Ltd Cangzhou Best Machinery Co., Ltd Cangzhou Best Machinery Co., Ltd Cangzhou Best Machinery Co., Ltd Cangzhou Best Machinery Co., Ltd
1 2 3 4 5
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : Najlepiej

Ilość pracowników : 30~50

Coroczne wyprzedaże : 10000000-20000000

Rok założenia : 2015

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Cangzhou Best Machinery Co., Ltd Certyfikaty Chiny Cangzhou Best Machinery Co., Ltd Certyfikaty Chiny Cangzhou Best Machinery Co., Ltd Certyfikaty Chiny Cangzhou Best Machinery Co., Ltd Certyfikaty